“DORASTAJĄ ZNIENACKA PRZEZ MIŁOŚĆ, I POTEM TAK NAGLE DOROŚLI
TRZYMAJĄC SIĘ ZA RĘCE WĘDRUJĄ W WIELKIM TŁUMIE” Św.J.P.II 21_3872x2592

Każdy marzy o tym, aby dzień Ślubu był wyjątkowy, jedyny i niezapomniany.
Aby po latach spędzonych razem móc wspólnie wrócić do tych wzruszających chwil.
Pragniemy spełnić to  marzenie i sprawić, aby ten dzień był najpiękniejszym i długo wspominanym przez Gości wydarzeniem
.

Polecamy dwie klimatyzowane sale: kominkową do 130 osób oraz sale gościnną do 300 osób. Pomyśleliśmy również o najmłodszych i dla nich przygotowaliśmy kąciki zabaw oraz specjalne menu, aby umilić im weselną zabawę.
Miły i  profesjonalny personel w góralskich strojach, zapewni komfort  i obsługę na najwyższym poziomie podczas zabawy do białego rana. Na Nowożeńców czeka komfortowy i przytulny apartament, a dla Gości weselnych przygotowaliśmy nowoczesne pokoje z łazienkami i TV.

Szef kuchni wraz ze swoją załogą, serwuje regionalne, autorskie dania w niebanalnej kompozycji lokalnych produktów najwyższej jakości. Połączenie tradycji z nutką nowoczesności sprawia, że pozostawiamy w pamięci Gości pyszne wspomnienia.
Oferujemy własne propozycje menu, jak i możemy wspólnie stworzyć, Waszą Państwo Młodzi  kompozycję dań. Grillowisko to także doskonałe miejsce na organizację imprez biesiadnych, poprawinowych. 

Drodzy Państwo, sala weselna to nie tylko miejsce – to również opieka, którą Państwa obdarowujemy nie tylko podczas trwania uroczystości, ale co bardzo ważne również w trakcie przygotowań.

 

Nie boimy się wyzwań i sprostamy wymaganiom nawet najbardziej wymagających Gości, aby najważniejsze dla Państwa chwile zostały zapamiętane na zawsze.

                                                                                                                              Zespół Karczmy Matras