Zapraszamy w nasze progi

Parzenica

Zapraszamy do regionalnej restauracji w Karczmie Matras. Jest to miejsce pełne klimatycznego uroku, zachęcające do odpoczynku i skosztowania dań lokalnej kuchni. Drewniane wnętrze połączone z akcentami regionalnymi tworzy ciepłą atmosferę, która sprzyja organizacji niezapomnianych wydarzeń.

Znakomici kucharze oraz profesjonalny personel wkładają serce w to, co robią, by każdy Gość poczuł się wyjątkowo.

Podpis właścicieli
Zapraszamy

Tradycyjna kuchnia

Parzenica
W naszej restauracji skosztują Państwo regionalnych, tradycyjnych dań przygotowywanych z produktów od lokalnych dostawców. Kierując się dbałością o staropolskie receptury naszych dań, nie używamy polepszaczy. Wiemy, że podstawą dobrej kuchni są świeże składniki najlepszej jakości. Ponadto w sezonie letnim zapraszamy na ogródek grillowy, gdzie zapachowi przyrządzanych potraw trudno będzie się oprzeć. Natomiast w zimowe wieczory oferujemy rozgrzewające pachnące goździkami grzane wino.

Nie tylko na wesele

Parzenica

Nasza restauracja przygotowana jest na każdą sytuację. Jej wystrój stanowi doskonałą przestrzeń na wszelkiego rodzaju spotkania i imprezy. Działamy codziennie jako restauracja, ale także jako sala weselno – bankietowa. Do dyspozycji oddajemy dwie klimatyzowane sale: salę gościnną dla 300 osób (z miejscem do tańca) oraz salę kominkową dla 130 osób (z miejscem do tańca).

Kierownik sali

Parzenica

Kierowniczka sali – Beata Nowak dokłada wszelkich starań, aby nasi Goście zostali obsłużeni na najwyższym poziomie i czuli się odpowiednio zaopiekowani. Zawsze chętna do pomocy, rozwiąże każdy problem.

Nasi pracownicy

Nasza Ekipa

Parzenica

Największą wartością naszej firmy są nasi Pracownicy.  To oni dbają o jakość, estetykę i smak przygotowywanych dań.

Nasza „ekipa” dokłada wszelkich starań aby odwiedziny w Karczmie Matras zawsze były dla Gości miłym wydarzeniem.